Zaznacz stronę

Nie można zaprzeczyć, że jeans wraca do łask projektantów na całym świecie. Nie chodzi tu jedynie o spodnie czy kurtki, ale także chociażby swetry. Dokładnie tak – swetry! Golfy, półgolfy czy kardigany w kolorze jeansu biją kolejne rekordy popularności. W sklepie internetowym lanieri.pl znajdziesz szeroki wybór produktów w kolorze inspirowanym jeansem.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na swetry męskie w kolorze niebieskiego jeansu? W jakich sytuacjach można je nosić? Co założyć, aby cała stylizacja prezentowała się doskonale?

Dlaczego niebieskie swetry męskie są tak popularne?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że ciepłe swetry męskie utrzymane w niebieskiej kolorystyce nie są krzykiem ostatniego sezonu. Swoją popularnością cieszyły się już wcześniej, a jak wiemy najlepsze trendy lubią wracać w nowych odsłonach. W przypadku niebieskich swetrów męskich możemy mówić  wręcz o renesansie tego rozwiązania.

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na stylizacje, których bazą są różnego typu modele swetrów w kolorze niebieskiego jeansu. Ich popularność wynika z tego, że prezentują się doskonale, a przy tym pasują do wielu różnorakich stylizacji.  

Niebieskie swetry męskie są nad wyraz uniwersalne i można je założyć na wiele okazji. Sprawdzają się zarówno w sytuacjach formalnych, jak i w trakcie codziennych czynności. Oczywiście wszystko zależy od tego, co będzie towarzyszyć swetrowi w całej stylizacji. Ale o tym za moment.

Sweter z niebieskiego jeansu na co dzień

Jeśli chodzi o outfit na co dzień, najlepszym wyborem będzie niezywkle modny w ostatnim czasie kardigan. Mnogość  stylizacyjnych opcji z tym zapinanym na guziki swetrem męskim robi wrażenie – szczególnie jeśli zależy Ci na tym, by stylizacja była nowoczesna i fajna

Najbardziej bezpiecznym połączeniem dla rozpinanego męskiego swetra w kolorze niebieskiego jeansu będzie jednokolorowy T-shirt – najlepiej biały. Biel świetnie podkreśla głębię barwy swetra. Do zestawu dobierz odpowiednie spodnie – oczywiście jeansowe. Mogą być w nieco jaśniejszym odcieniu niż sweter. Połączenie dwóch odcieni niebieskiego sprawi, że będziesz wyglądał swobodnie i całkiem miło dla oka.

Elegancka stylizacja ze swetrem w odcieniu niebieskiego jeansu

Tworząc stylizacje na szczególne okazje, warto wziąć pod uwagę czy uroczystość czy spotkanie pozwalają na outfit mieszący się w ramach stylu busissnes casual. Jeśli tak, nie wahaj się postawić na niebieski sweter polo lub nowoczesny model, zapinany na krótki zamek.

Jak stworzyć elegancką stylizację z tego typu swetrem w roli głównej? Bardzo dobrym pomysłem będzie dobranie do swetra ciemnogranatowych lub czarnych spodnie. Jeśli chodzi o najbardziej formalne okazje, bez wątpienia nie może obyć się bez gustownej koszuli oraz krawata. Taka stylizacja będzie idealna na najbardziej formalne okazje, jeśli masz ochotę na coś nieco luźniejszego niż garnitur czy smoking.