Zaznacz stronę

W związku z tym, że niebawem nadchodzą święta, z pewnością zastanawiasz się nad tym, co założyć chociażby w trakcie wigilii. Niezależnie od tego, czy mowa o uroczystości rodzinnej, czy też wigilii pracowniczej, z pewnością masz już dosyć marynarek i koszul, które w komplecie oczywiście są eleganckie, ale raczej mało oryginalne. Jeśli chcesz nieco urozmaicić swój wizerunek, najlepszym wyborem będzie ciepły męski sweter zimowy. Ich obszerny wybór znajdziesz chociażby na stronie lanieri.pl – z pewnością zdecydujesz się na coś, co będzie ci pasować.

Jaki bezrękawnik męski wybrać?

Dlaczego bezrękawnik miejski będzie dobrym wyjściem? Ponieważ jest to idealna alternatywa dla eleganckich koszul i marynarek. Mogą się one w niektórych sytuacjach wydawać nieco zbyt eleganckie i kojarzące się raczej ze skrajnie formalnymi uroczystościami. Jeśli chodzi o ciepły bezrękawnik męski, to rozwiązanie to sprawdzi się doskonale zarówno w trakcie rodzinnej uroczystości, jak i spotkań biznesowych. Uniwersalny charakter bezrękawników jest niepowtarzalny. Z jednej strony, w przeciwieństwie do niektórych rodzajów swetrów, nie jest zupełnie luźny, a z drugiej nie musisz się obawiać oskarżeń o zbyt dużą powagę czy zbędną formalność jeśli chodzi o twój strój.

Co założyć do bezrękawnika męskiego?

Masz do wyboru rozpinane swetry bez rękawów lub bezrękawniki, które zapięcia nie posiadają. Obie opcje są równie eleganckie i tylko od ciebie zależy, na którą się zdecydujesz. Zarówno pierwszy, jak i drugi rodzaj swetra jest niezwykle intuicyjny jeśli chodzi o dobranie do niego dodatków oraz pozostałych elementów odzieży. Najważniejsza będzie tutaj koszula. Jej kolor dobierz na podstawie tego, jakiej barwy jest twój zimowy bezrękawnik. W przypadku kremowego bezrękawnika najlepszym wyjściem będzie szara koszula, jednak jeśli chodzi o kolory takie jak czerwony czy niebieski, to idealnie sprawdzi się błękitna lub biała.

Jak zatem widać, kwestia ta nie jest przesadnie skomplikowana; podobnie jeśli chodzi o dodatki. Możesz zdecydować się na szary, granatowy lub czerwony krawat; najlepiej, żeby kontrastował z kolorem bezrękawnika. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby odpuścić krawat – i bez niego cały zestaw będzie prezentował się bardzo zgrabnie, nie stuprocentowo formalnie, a jednak elegancko.